Запуск мовлення у дітей
у м. Суми

Розвиток мовних навичок-основне завдання розвитку дитини і одна з найважчих. В даний час кількість дітей із затримкою мовного розвитку зростає. Дуже важливо своєчасно їх виявляти і якомога раніше починати надавати корекційну допомогу.

Затримка мовного розвитку у дітей

Заняття із запуску мовлення дітям 2-3 років рекомендується відвідувати 2-3 рази на тиждень, тривалість занять складає до 50 хвилин. У процесі роботи з дитиною проводять заняття дефектолог, логопед, а в разі потреби до процесу залучається дитячий психолог. Запрошуємо відвідати консультацію в нашому центрі, на якій буде складена діагностична карта, зібраний анамнез та відпрацьовані рекомендації для подальшої корекційної роботи. Зручний для Вас час Ви можете дізнатися, залишивши свій номер телефону нижче:
*Натискаючи "Записатися на консультацію ", ви погоджуєтеся з Політикою обробки персональних даних
Затримка мовного розвитку у дитини-це відставання від вікової норми мовного розвитку у віці до 4 років. Діти з затримкою мовного розвитку опановують навичками мови також, як і інші діти, проте вікові рамки значно зрушені. Затримка в розвитку мови відбивається на формуванні всієї психіки дитини. Вона ускладнює спілкування дитини з оточуючими, перешкоджає правильному формуванню пізнавальних процесів, впливає на емоційно-вольову сферу. Принцип нашої методики спирається на модель піраміди Вільямса-Шеленберга, яка ілюструє модель розвитку дитини:
Основою цієї моделі є факт того, наскільки все навчання дитини, її інтелект, поведінка, мова залежить від нижніх поверхів піраміди, і особливо від фундаменту, нервової системи та зрілості примітивних рефлексів. Не забезпечивши розвиток дитини на нижніх "поверхах" ми не можемо вимагати формування навички, яка знаходиться на більш високих рівнях піраміди навчання. Саме це ми пояснюємо батькам, які залишаються здивовані після поради логопеда зайнятися фізкультурою, мозочковою стимуляцією, розвитком моторики. У розумінні більшості мова-якась окрема структура і займається їй логопед, який просто покаже дитині, куди ставити язик і та відразу заговорить. Але мова - це вища психічна функція, що знаходиться не в основі піраміди, не збоку і не окремо, а на самій Вершині. І щоб до неї дістатися, треба приділити увагу кожному "поверху" центральної нервової системи.
На заняттях із запуску мовлення ми використовуємо наступні вправи:
- з елементами логоритміки;
- на розвиток артикуляційної моторики;
- на розвиток тонких рух пальців рук і загальної моторики;
- на розвиток дихання;
- на розвиток емоційної сфери дитини;
- на розширення пасивного і активного словника
- на розвиток психічних процесів
Отримайте знижку на консультацію!
У нашому центрі ведуть прийом досвідчені та професійні фахівці, які із задоволенням нададуть кваліфіковану консультацію з питань запуску мови, корекції поведінки, сенсорної інтеграції, масажу, корекції звуковимови та корекції заїкання. Для того, щоб записатися на консультацію, Ви можете залишити ваш номер телефону, використовуючи форму зворонього зв'язку.

*Натискаючи "Відправити заявку", ви погоджуєтеся з Політикою обробки персональних даних
Made on
Tilda