Правила відвідування центру
Вершина мови

Правила Центру розвитку дитини «Вершина мови»

Основне завдання нашого Центру розвитку дитини - створити максимально сприятливі умови для дітей і їх батьків.
Для того, щоб перебування Вашої дитини в нашому Центрі було найбільш комфортним і продуктивним просимо Вас дотримуватися таких правил:
1. Положення про роботу Центру розвитку дитини «Вершина мови»
1.1. Режим роботи Центру:
понеділок – п'ятниця з 09:00 до 19:00 при проведенні занять в цей час.
1.2.Центр розвитку не є освітньою організацією і не використовує освітні програми.
1.3. Адміністрація Центру залишає за собою право збільшити або зменшити час роботи.
1.4. Групові заняття проводяться відповідно до розкладу і за попереднім записом. Час
індивідуальних занять узгоджується з адміністратором чи фахівцем Центру.
1.5. Керівництво Центру залишає за собою право вносити зміни в Режим роботи, Розклад
занять, Прайс-лист на послуги, Правила Дитячого центру, замінювати виконавця послуги
(спеціаліста) та залучати сторонніх організаторів окремих заходів.
1.6. Про будь-які зміни до їх введення буде повідомлено через інформаційне повідомлення в
Приміщенні Центру або оповістити кожного клієнта за умови доступності його засобів
зв'язку.
2. Загальні правила відвідування центру
2.1. Перед початком кожного заняття Вам необхідно звернутися до адміністратора і відзначити відвідування дитини, використовуючи Вашу карту - абонемент. Інформація про відвідуваність фіксується в абонементі та в базі даних центру розвитку дитини «Вершина мови».
2.2. Приводьте дитину на заняття відповідно до Вашого розкладу.
2.3. Приходьте на заняття вчасно. При проході у приміщення Центру надівайте змінне взуття або шкарпетки. Якщо Ви спізнюєтеся на заняття, попередьте про це адміністратора. У разі запізнення на заняття більш ніж на 15 хвилин без попередження, ми маємо право не допустити Вас до заняття. Також вчасно забирайте дитину с заняття. Якщо Ви затримуєтеся більш ніж на 5 хвилин, попередьте про це Адміністратора Центру.
2.4. Діти у віці від двох до трьох років можуть, за бажанням, перебувати на заняттях з дорослими (батьки або інша довірена доросла особа) або без них. Дорослий несе відповідальність за здоров'я і безпеку своєї дитини до, під час і після занять. З кожною дитиною може бути присутнім тільки 1 дорослий.
2.5. Дітям старше трьох років бажано займатися без дорослих. Присутність дорослих можлива, але не рекомендована. Дорослі допускаються на заняття тільки у змінному взутті та з дозволу Адміністрації Дитячого центру.
2.6. Батьки дітей, або особи, що їх заміняють, в разі відсутності їх в Дитячому центрі на час занять дитини, повинні бути завжди на зв'язку по телефону.
2.7. Дорослих, присутніх на уроках, переконливо просимо тримати мобільні телефони в безшумному режимі.
2.8. При спільному відвідуванні заняття рекомендуємо не заважати фахівцю та не відволікати дітей від занять. Дорослим не рекомендовано:
● відволікатися на сторонні розмови;
● підказувати і виконувати завдання за дитину;
● голосно коментувати те, що відбувається;
● лаяти дитину та змушувати виконувати завдання насильно;
2.9. Повідомляйте спеціалісту або Адміністратору Центру про те, хто з родичів забирає Вашу дитину після занять. У разі якщо Вашого малюка забирає інший дорослий, не забудьте попередити про це заздалегідь. Нам важливо, щоб з дитиною все було в порядку!
2.10. Для досягнення найкращого результату процесу розвитку,корекції та навчання просимо регулярно відвідувати заняття і виконувати рекомендації спеціалістів.
2.11. Приводьте дітей в наш Центр здоровими. Переконливо просимо Вас утриматися від відвідування Центру, якщо у дитини або супроводжуючого його дорослого ГРЗ, ГРВІ або інші інфекційні захворювання, шлунково-кишкові нездужання, підвищена температура, висип та інше.
3. Правила оплати занять
3.1 . У нашому Центрі діє дві системи оплати занять: разова і абонементна.
● Разова оплата - це оплата кожного заняття окремо, яка вноситься перед бронюванням дати та часу заняття заздалегідь (попередня оплата).
● Абонементна оплата - оплата відразу всіх занять за календарний місяць (абонемент).
Нагадуємо, що абонемент коштуватиме Вам значно дешевше, ніж оплата такої ж кількості занять разовими платежами.
3.2. Абонемент можна придбати в будь-який день місяця. Оплата здійснюється відповідно до Прайс-листа на послуги.
3.3. Наявність абонемента гарантує закріплення за Вашою дитиною зручну для Вас дату та час заняття. Разові заняття цього не гарантують.
3.4. Оплачуючи разове заняття або абонемент, Ви підтверджуєте, що згодні з правилами нашого Центру і готові їх дотримуватися.
3.5. Абонемент дійсний тільки протягом поточного місяця. Оплата здійснюється відповідно до Прейскурантом цін на послуги
3.6. Клієнт має право на свій розсуд перенести дату і час проведення заняття в рамках терміну дії абонемента, попередивши адміністрацію Центру не пізніше ніж за 5 годин до початку заняття. Ми перенесемо це заняття зі збереженням оплати.
3.7. Оплачені та пропущені з поважної причини заняття (підтверджуються заявою батьків про відпустку або довідкою з медичної установи про хворобу дитини) відпрацьовуються або переносяться. Для цього Вам необхідно узгодити час занять у Адміністратора Центру.
3.8. Пропущене заняття без попередження та без поважної причини заняття вважається прогулом. Такі заняття НЕ ВІДПРАЦЬОВУЮТЬСЯ / не переноситься.
3.9. Оплата за пропущені без попередження та без поважної причини заняття не повертається! Якщо Ви проспали, забули, не встигли, заняття було проведено без Вас чи зовсім не проведено, але місце було закріплено за Вами і спеціаліст готував необхідні матеріали та вів підготовку до заняття. Недисциплінованість не є підставою для повернення грошей.
3.10. За вихідні та святкові дні, а також при скасуванні занять через хворобу спеціаліста, скасовані заняття переносяться на наступний місяць.
3.11. Якщо Ви захворіли, спізнюєтеся або з якої-небудь іншої причини не зможете відвідати заняття, просимо Вас заздалегідь повідомляти по телефону +38066 733 72 73
4. Знижки
4.1. Наш центр надає лояльність при оплаті абонемента для другої і третьої дитини в родині, а також при покупці 3-х і більше абонементів для однієї дитини, знижка на 3-й і наступні абонементи - 5%.
4.2 Знижка - 5% на один абонемент наступного місяця за письмовий відгук на бізнес-сторінці Facebook Центру розвитку дитини «Вершина мови» або у розділі відгуків сервісу Google Maps.Дякуємо Вам за дотримання правил і бажаємо успіхів!
З повагою Центр розвитку дитини «Вершина мови».
Made on
Tilda