Дитинство завжди асоціюється з безтурботним періодом, коли немає ніяких робочих стресів, побутових обов'язків і сірих буднів. Але насправді, дитинство – час не тільки для веселощів та ігор, але і важливий період становлення психіки і формування особистості, в якому батькам часто не просто розібратися без допомоги фахівця.

Заняття з психологом
у м. Суми

Заняття з дитячим психологом

Дитина з моменту народження – це чистий аркуш, який наповнюється фарбами через взаємодію з зовнішнім середовищем. Голоси батьків, дослідження предметів на дотик, колір, форму, розмір, спілкування з дорослими і однолітками впливають на формування особистості дитини більше, ніж ми, дорослі, іноді думаємо. Важливі етапи розвитку дитини виначаються віковими кризами. Це переломні моменти, коли батькам здається, що вони не розуміють власну дитину. Основні кризи припадають на один рік, три, шість, одинадцять-тринадцять років. У процесі виховання своїх малюків батьки часто стикаються з великою кількістю питань і проблем. З багатьма вони успішно справляються, використовуючи педагогічну літературу, здоровий глузд і поради знайомих. Однак не всі проблеми вдається вирішити самотужки. Буває, що близькі не помічають якихось важливих аспектів і нюансів поведінки дитини, на які відразу зверне увагу фахівець. Тому в усіх скрутних ситуаціях краще прийти на консультацію до дитячого психолога. На кожному етапі психічного розвитку дитини існують свої проблеми і складності. Це й сенситивні періоди, протягом яких малюк найбільш швидко засвоює ті чи інші нові знання та навички, і кризові періоди розвитку, коли дитина прагне перейти до нової форми взаємин із дорослими, і психічні новоутворення, що є найбільш важливим результатом життєвого досвіду маляти.
У нашому центрі прийом дитячого психолога відбувається для дітей від 2 років. Тривалість заняття складає до 50 хв. Дізнайтеся про зручний для Вас час прийому на ціну, залишивши свій номер телефону нижче:
*Натискаючи "Записатися на консультацію ", ви погоджуєтеся з Політикою обробки персональних даних
Коли треба звертатись до дитячого психолога
• Якщо ваша дитина боїться темряви, тварин, залишатись на самоті в кімнаті, у неї виникає почуття тривоги. Психолог допоможе подолати почуття страху, який викликає пригніченість і впливає на активність малюка.
• Якщо дитина часто впадає в істерику, робить усе навпаки і якщо ви помітили, що втрачаєте контроль над нею.
• Якщо ваша дитина агресивна, може образити дорослого чи іншого малюка, спеціально ламає іграшки та робить боляче тваринам

• Якщо ви ставите собі запитання: «Чи правильно я виховую свою дитину?»
• Якщо дитина проявляє невпевненість і тривогу в ситуаціях спілкування з дорослими та однолітками.
• Якщо дитина важко адаптовується до дитячого колективу.
• Якщо в дитини є затримка розвитку.
• Якщо хочете дізнатися, чи готова ваша дитина до вступу в школу.
• Якщо дитина важко переживає «вікові кризи».
• Якщо дитина гіперактивна.
Отримайте знижку на консультацію!
У нашому центрі ведуть прийом досвідчені та професійні фахівці, які із задоволенням нададуть кваліфіковану консультацію з питань запуску мови, корекції поведінки, сенсорної інтеграції, масажу, корекції звуковимови та корекції заїкання. Для того, щоб записатися на консультацію, Ви можете залишити ваш номер телефону, використовуючи форму зворонього зв'язку.

*Натискаючи "Відправити заявку", ви погоджуєтеся з Політикою обробки персональних даних
Made on
Tilda