Дефектолог займається з дітьми, які мають особливості психічного та/або фізичного розвитку. На заняттях з дефектологом перш за все ведеться робота над мисленням дитини, над її способами пізнання світу, а також над створенням умов для розвитку і адаптації у суспільстві.

Заняття з дефектологом у м. Суми

Заняття з дефектологом

Метою роботи дефектолога є створення умов для розвитку та адаптації дитини в різних сферах життя: соціальної, навчальної, побутової та інших. Дефектологи працюють в тісному зв'язку з психологами, психіатрами, неврологами, цей взаємозв'язок важлива при визначенні індивідуального педагогічного маршруту дитини з особливостями в розвитку.
Заняття з дефектологом спрямовані на розвиток і корекцію пізнавальних процесів, які лежать в основі формування навичок, необхідних для життя і успішного навчання. У фокусі корекційно-розвиваючого впливу дефектолога-увага, пам'ять, мислення, а також передумови навчальної діяльності, що дозволяють дитині бути успішною на заняттях і в повсякденних справах.
• виправлення чи послаблення порушень психофізичного розвитку дитини;
• профілактика ускладнень структури розладу;
• створення умов для розвитку дитини з порушеннями інтелекту;
• цілісне формування особистості дитини;
• навчання батьків прийомів організації ігрової та навчальної діяльності дитини, окремих корекційних прийомів та методів.


• встановлення емоційного контакту;
• сенсорний розвиток;
•формування уявлень про оточуючий світ;
•розвиток мовлення, комунікативних навичок;
•формування навичок орієнтування у просторі;
• формування елементарних математичних уявлень (логіко-математичний розвиток – для дітей шкільного віку);
• корекція пізнавальної діяльності.
Заняття з дефектологом проводяться індивідуально, організовані вони в ігровій формі, формі уроку, або ж у формі тренування. Велика увага приділяється навичкам, спрямованим на адаптацію дитини в суспільстві і підвищує її якість життя.
Заняття проводяться відповідно до індивідуальних програм розвитку, які складає дефектолог на кожну дитину. Батьки детально інформуються про те, що діти роблять на заняттях, і отримують рекомендації щодо закріплення навичок в домашніх умовах.
Крім розвитку і поліпшення якості пізнавальних процесів результатом роботи дефектолога є формування у дітей конкретних умінь згідно з їх можливостями. Для когось - це здатність виконувати щоденні дії, для когось - вміння конструювати, малювати, рахувати, читати і багато іншого. Кожна дитина в результаті занять підвищує здатність цілеспрямовано і усвідомлено користуватися засвоєною раніше інформацією, займатися творчістю і максимально використовувати свій потенціал розвитку.
У нашому центрі прийом дефектолога відбувається для дітей від 1 року. Тривалість заняття складає до 50 хв. Дізнайтеся про зручний для Вас час прийому на ціну, залишивши свій номер телефону нижче:
*Натискаючи "Записатися на консультацію ", ви погоджуєтеся з Політикою обробки персональних даних
Основні завдання роботи дефектолога:
Основні напрями корекційної роботи дефектолога:
Отримайте знижку на консультацію!
У нашому центрі ведуть прийом досвідчені та професійні фахівці, які із задоволенням нададуть кваліфіковану консультацію з питань запуску мови, корекції поведінки, сенсорної інтеграції, масажу, корекції звуковимови та корекції заїкання. Для того, щоб записатися на консультацію, Ви можете залишити ваш номер телефону, використовуючи форму зворонього зв'язку.

*Натискаючи "Відправити заявку", ви погоджуєтеся з Політикою обробки персональних даних
Made on
Tilda